تبلیغات
!!!...زنگ تفریح...!!! - ۳۶ روش برای جذابیت بیشتر !!!
<link
چه موضوعی رو بیشتر میپسندید ؟


» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان :
» آخرین بروز رسانی :
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :


36 ways to make more attractive2 36 روش برای جذابیت بیشتر

راه جذب دیگران دوست داشتن خویشتن است.افراد جذاب به قضاوت در مورد خود و دیگران نمی اندیشند. آنها نشانه های عشق را در میابند. در مورد عشق می اندیشند و با هر عملشان عشقشان را بیان میکنند.

دیپاک چوپرا

این یک واقعیت است که ما میخواهیم مردم دوستمان داشته باشند و وقتی میگوییم اهمیتی ندارد که مردم در موردمان چه فکر میکنند حقیقت را نگفته ایم.

همه ما آرزو داریم که دوستمان بدارند، به ما احترام بگذارند و به دید مثبت در ما بنگرند – تعاملات انسانی ما برای ایجاد احساس خوب بودن، عزت نفس و شادی حیاتی هستند- وقتی متوجه میشویم که شخصی ما را دوست ندارد یا به طریقی از ما دوری میکند احساسات متفاوتی به سراغمان می آید از خشم و عصبنیت گرفته تا غمی ژرف و ناراحتی بی انتها.

هر یک از ما که تلاش کرده در نظر همه جذاب و دوست داشتنی باشد سرانجام به این نتیجه رسیده که این تلاشی خسته کننده و بیهوده است.

غیر ممکن است که دیگران را مجبور به دوست داشتنتان کنید زیرا حتی اگر موفق هم بشوید سرانجام در این روند خودتان را گم میکنید. وقتی شما سعی میکنید آنچه باشید که دیگران میخواهند و یا برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران نقش بازی کنید معمولا کسانی که آرزو میکنید جذب شما شوند از شما دور میشوند زیرا نسبت به شما احساس بیگانگی میکنند.

راه جذب دیگران در این است که کاری انجام دهیم که واقعا سخت باشد و این نیازمند این است که در درجه اول خود را دوست داشته باشیم و به خود احترام بگذاریم.

تنها زمانی که ما خودمان را دوست داشتنی میدانیم و وجود، نیازها، عقاید، ارزش ها و ویژگی های شخصی واقعی خود را میپذیریم، به فرمول جذابیت دست یافته ایم. اگرچه همه جذب صداقت شما نمیشوند اما آنهایی که به طرف شما جذب میشوند معمولا دارای هوش هیجانی بالا وافرادی رشد یافته و بالغ هستند که قدر روابط بی پیرایه و حقیقی را میدانند.

دوست داشتن خویشتن، اعتماد به نفس و صداقت کلیدهای اصلی جذابیت هستند. برای افزایش جذابیت و تبدیل وضعیت از”تلاش برای جذب افراد” به جذب خودکارافراد یک سری تغییرات و تدابیر ویژه وجود دارد که میتوانید اتخاذ کنید.


۱- روش زندگی خودتان را داشته باشید. خود واقعی تان، فلسفه، ارزش ها و علائق تان را شکل دهید و تعریف کنید به جای اینکه ناخودآگاه آنها را از خانواده، همسالان، مذهب یا فرهنگتان بگیرید.

۲- نیاز به تایید دیگران را از زندگی خود حذف کنید- به خاطر عقاید دیگران یا میل به تایید دیگران کاری را انجام ندهید- به خاطر آنچه برای خودتان مهم و ارزشمند است دست به انجام کارها بزنید.

۳- به غریزه خود اعتماد کنید و دست به تجربه های جدید بزنید. خود را بشناسید و حتی اگر در این مسیر شکست خوردید آنچه را که باعث لذت شما میشود و برای شما هیجان انگیز است کشف کنید.

۴- دیگران را همان گونه که هستند قبول کنید. در مورد دیگران قضاوت و انتقاد نکنید. روی نقاط قوت آنها تمرکز کنید- یاد بگیرید که با افراد با روحیه ناملایم بدون کوچک کردن خود رفتار کنید.

۵-  واقعا به سخن افراد گوش کنید. فراتر از گوش دادن وموافقت با آنها عمل کنید- کاری کنید که آنها بفهمند شما واقعا آنها را درک می کنید.

۶- به مشکلات حل نشده در زندگی تان توجه کنید. رو راست باشید. ببخشید و اگرلازم است تقاضای بخشش کنید انرژی که صرف این مشکلات کرده اید را صرف کارهای بهتری کنید.

۷- زندگی سالمی داشته باشید- فعالیت ورزشی روزانه داشته باشید- در غذا خوردن از هوا و هوس پیروی نکنید و غذای سالم بخورید تا برای جسمتان مفید باشد- این کار را برای احترام به خودتان انجام دهید نه برای تحت تاثیر قرار دادن دیگران.

۸- خودتان وارد عمل شوید. برای انجام کارها منتظر نمانید- خلاق، اهل عمل و یاری رسان باشید.

۹- به افراد نشان دهید که به آنها اهمیت میدهید. فقط حرف نزنید. به گونه ای با آنها برخورد کنید که بفهمند برایشان ارزش قائلید.

۱۰- به جنبه مثبت افراد توجه کنید. نه از این نظر که چه کسانی هستند بلکه از این منظر که چه کسانی میتوانند باشند و این دیدگاه خود را از به آنها منتقل کنید.

۱۱- مطمئن شوید که نیازهای خودتان محقق شده اند. نیازهای اولیه خود را تشخیص دهید و بفهمید برای شما چه چیز در روابط مهم و ارزشمند است.

۱۲- به زیبایی سخن بگویید. سخنان خود را جهت متعالی ساختن، الهام بخشیدن، برانگیختن و تشویق کردن دیگران به کار ببرید- ازانتقاد یا کنایه خودداری کنید.

۱۳- به آسانی بخندید. شاد باشید. زندگی را خیلی جدی نگیرید و به دنبال خلق لذت و شادی باشید.

۱۴- شایعه پردازی نکنید. تصمیم بگیرید که در مورد دیگران به گونه ای صحبت نکنید که صراحتا و یا ضمنا انتقادی باشد. اخبار و اطلاعاتتان را به خاطر ارضا حس قدرت و یا دسیسه کردن علیه دیگران افشا نکنید.

۱۵- به جای شکایت درخواست کنید. اگر چیزی از کسی میخواهید به صورت مستقیم درخواست کنید به او غر نزنید و یا پیش دیگران از او گله وشکایت نکنید.

۱۶- موقعیت ها را به درستی مدیریت کنید. در اسرع وقت با مهربانی اما به طور واضح به موضوعات منفی رسیدگی کنید.

۱۷- جر و بحث نکنید. لبخند بزنید و مکان را ترک کنید تا زمانی که شرایط یک گفتگوی سالم فرا برسد.

۱۸- تنها زمانی که از شما درخواست میشود کمک کنید. فکر نکنید که دیگران میخواهند شما مشکلاتشان را حل کنید و یا اینکه شما صلاح شان را بهتر میدانید- فقط آماده باشید و هرگاه از شما کمک خواستند وارد عمل شوید.

۱۹- به مشکلات دیگران اهمیت دهید اما بی طرف بمانید. بگذارید دیگران بدانند که وقتی با مشکلی روبرو میشوند شما واقعا به آنها اهمیت میدهید اما گرفتار مشکلاتشان نمیشوید.

۲۰- با قلبتان ببینید و نه با چشمانتان. به افراد، سطحی نگاه نکنید- وضعیت مالی، ظاهر و بدنامی اهمیتی ندارند. به دنبال راستی و صداقت در درون شخص بگردید.

۲۱- به جای جواب منفی، جواب مثبت ندهید. وقتی شما به جای نه، بله می گویید دچار خشم درونی میشوید- تنها زمانی جواب مثبت بدهید که دلتان میخواهد و تحت فشار نیستید.

۲۲- به دیگران نشان دهید که حق شناس هستید- به آنها بگویید و نشان دهید که ازاینکه آنها را در زندگی خود دارید خوشبختید.

۲۳- دیگر ان را سرزنش نکنید. سعی کنید دیگران را آزارندهید و باعث نشوید که به خاطر انتخاب ها تصمیمات و اعمالشان احساس بدی پیدا کنند.

۲۴- بیشتر از آنچه که مورد انتظار است از خود مایه بگذارید. بیش از حد نیاز کاری را انجام ندهید اما ابتکار عمل داشته باشید و گاهی بیشتر از آنچه که باید از خود مایه بگذارید.

۲۵- در روابط خود همواره مسیر پیشرفت را طی کنید. کنترل کننده یا وابسته نباشید. روابط را به گونه ای پیش ببرید که برای هر دو طرف رو به تعالی و رضایت بخش باشد.

۲۶- شخص بزرگی باشید. به دنبال این نباشید که اعتبار کسب کنید، دیگران را کوچک کنید یا مورد ستایش قرار بگیرید- دانش و قدرت خود را در زمان مناسب نشان دهید.

۲۷- فروتن باشید- به خود بخندید، از عیب ها و اشتباهات خود آگاهی داشته باشید و قبول کنید که آنها شخصیت شما را تعریف نمیکنند.

۲۸- همیشه آماده یادگیری باشید. هوش و تحصیلات عالیه خود را به رخ دیگران نکشید. بدانید که همیشه چیزی برای یادگرفتن وجود دارد حتی از کسانی که دانش کمتری دارند.

۲۹- بگذارید انتخابتان کنید. علاقه صادقانه خود را به دیگران نشان دهید- از کلمه شما بیشتر از کلمه من استفاده کنید. بااشتیاق به دیگران گوش کنید و جنبه های مثبت شان را به آنها گوشزد کنید.

۳۰- به افراد هدایایی دهید که دوست دارند. هدایایی نخرید که برای خود شما مهم است و یا دیگران را تحت تاثیر قرار میدهد.

۳۱- پیوسته خود را به چالش بکشید- متوسط نباشید- به معلومات گذشته خود اکتفا نکنید. مدام در حال پیشرفت باشید و در مواجه با فرصت ها و نحوه استفاده از آنها خلاقیت داشته باشید.

۳۲- ساده زیستی پیشه کنید. زیرا باعث میشود شما تحت فشار،عجول، به هم ریخته و یا گیج و سردرگم نباشید. به خودتان زمان و مکانی برای تمرکز بدهید.

۳۳- قدرت فوق العاده زمان حال را بپذیرید.هیچ چیز ارزشمندتر از این لحظه نیست- آن را به بهترین لحظه ممکن تبدیل کنید.

۳۴- برخلاف جریان آب شنا نکنید. با افراد و موقعیت هایی که نمیتوانید تحت کنترل خود قرار دهید مبارزه نکنید. راه آسانتر این است که مسیر خود را تغییر دهید.

۳۵- مسیر رشد را طی کنید. در مسیر پیشرفت حرکت کنید و گوش به زنگ فرصت های رشد و تغییر باشید.

۳۶- بپذیرید که شما برای همه جذاب نخواهید بود. هر چه شما رشد کنید و جذاب تر شوید افراد کم تری جذب شما میشوند- امااین تعداد کمتر، گروه شگفت انگیزی خواهند بود.

اگه براتون مفید بود نظر یادتون نره ، نقطه نظراتتونم یادتون نره بگید ...

منبع:(آسمونی)
:: مرتبط با: سبک زندگی ,
:: برچسب‌ها: چگونه جذاب به نظر برسیم , ویژگی انسان های جذاب , جذابیت ,
ن : علی
ت : دوشنبه هفدهم شهریورماه سال 1393
می توانید دیدگاه خود را بنویسید
Can you increase your height by stretching? سه شنبه هفدهم مردادماه سال 1396 12:57 قبل از ظهر
Howdy, I do believe your blog could be having internet
browser compatibility problems. Whenever I look at your
blog in Safari, it looks fine however when opening in IE, it's
got some overlapping issues. I simply wanted to give you a quick heads
up! Apart from that, wonderful site!
What is distraction osteogenesis? یکشنبه پانزدهم مردادماه سال 1396 12:57 قبل از ظهر
Every weekend i used to pay a quick visit this site,
because i wish for enjoyment, for the reason that this this web page conations in fact fastidious funny information too.
http://tonyastein3.page.tl/Over_Pronation.htm جمعه ششم مردادماه سال 1396 06:25 بعد از ظهر
I think the admin of this web page is truly working hard in support
of his website, as here every data is quality based
information.
manicure چهارشنبه بیست و سوم فروردینماه سال 1396 04:31 بعد از ظهر
I was suggested this blog by my cousin. I am not sure whether this post is written by
him as nobody else know such detailed about my difficulty.
You're amazing! Thanks!
manicure سه شنبه بیست و دوم فروردینماه سال 1396 06:20 قبل از ظهر
Hi there, after reading this remarkable piece of writing i am too
cheerful to share my know-how here with friends.
manicure یکشنبه بیستم فروردینماه سال 1396 04:10 بعد از ظهر
Hi, i think that i saw you visited my weblog thus i came
to “return the favor”.I'm trying to find things to enhance my website!I suppose its ok to use a few of your ideas!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر